Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0