Titles you rated
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.5
WomanRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Scenes from a MarriageRated ★ 3.5
HERORated ★ 3.5
Olive KitteridgeRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
Julia Season 1Rated ★ 3.5- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- すいかRated ★ 5.0
One Day OffRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
The SympathizerRated ★ 4.0