Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
이혼숙려캠프Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5