Series
Ratings
225
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Should We Kiss FirstRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0