Movies
Ratings
1653
UnstoppableRated ★ 2.5
The NegotiationRated ★ 0.5
The Great BattleRated ★ 0.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
RampantRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 0.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5