Titles you rated
Late BlossomRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
From Beijing with LoveRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5
Our Sweet Days of YouthRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
The EelRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5- Seongho, The Right wing boyRated ★ 2.5
The DictatorRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 2.0
Nanook of the NorthRated ★ 3.5
Night and FogRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.0