Titles you rated
Reborn RichRated ★ 1.5
My NameRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 3.5
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 2.5
Zatch Bell!Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
- SNL Korea Season 1Rated ★ 3.5
- Gag ConcertRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5