Movies
Ratings
1139
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
From Paris with LoveRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.0
The Idea of YouRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
WolfsRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0