Titles you rated
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0