Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Love Me to DeathRated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
One Ordinary DayRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.5- AbyssRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 2.5
The PalaceRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
UnframedRated ★ 4.0
Shadow BeautyRated ★ 3.5