Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5- Fireflies in the GardenRated ★ 0.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5- Remembrance of MBRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
...ingRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Definitely, MaybeRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0