Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 2.5