Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The Wandering EarthRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 0.5