Series
Ratings
29
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0