Titles you rated
Bring Her BackRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 1.5
Kidnapping StellaRated ★ 0.5
The InhabitantRated ★ 2.0
The HitcherRated ★ 0.5
Dead EndRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 1.0- NoiseRated ★ 0.5
Smile 2Rated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 1.5
Sing 2Rated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5