Titles you rated
I Am Number FourRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
QuickRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0