Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 2.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
I, the SongRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 2.5
Paranoid KidRated ★ 1.5
Bring Her BackRated ★ 3.0