Series
Ratings
65
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Captivated, by YouRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
To. JennyRated ★ 2.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 2.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
CitrusRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0