Movies
Ratings
1146
LifeRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Run-OffRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
VenomRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 1.5