Series
Ratings
303
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Eye Love YouRated ★ 3.5
Koi Nante Zeitaku ni Ochite Kuru no Darou ka?Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0