Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0- プライドRated ★ 4.0