Series
Ratings
13
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The Flower in PrisonRated ★ 1.5
SignalRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0