Titles you rated
GattacaRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0