Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5