Series
Ratings
62
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0