Movies
Ratings
186
EquilibriumRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 5.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Jackass 2.5Rated ★ 5.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0