Movies
Ratings
404
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
April FoolsRated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.5
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Painted SkinRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0