Titles you rated
Good NewsRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.0
About FamilyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5
JarheadRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5