Titles you rated
HarbinRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0- Miss FortuneRated ★ 1.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 1.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Men of PlasticRated ★ 0.5
Fast XRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0