Movies
Ratings
65
Children of HeavenRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0