Series
Ratings
445
HeroesRated ★ 4.5
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 1.5
Wok of LoveRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 4.0