Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Gingko BedRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0