Titles you rated
American HustleRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 4.0