Movies
Ratings
278
Evan AlmightyRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
The ShiningRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 2.5