Movies
Ratings
114
Iron ManRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 5.0