Titles you rated
The Empress of ChinaRated ★ 4.0
Till The End of The MoonRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0- Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5- Jiseon Cinema Mind Season 2Rated ★ 5.0
- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0
Headspace: Guide to MeditationRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5