Movies
Ratings
719
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.5
A Summer's TaleRated ★ 4.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 5.0
A Confucian ConfusionRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
FlowRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
ScrapperRated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0