Series
Ratings
52- The FrogRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Z NationRated ★ 3.5
Z NationRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0