Titles you rated
Judge DreddRated ★ 4.5
EntrapmentRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Six Days Seven NightsRated ★ 4.0
Need for SpeedRated ★ 3.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 5.0
DaybreakersRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 5.0
Running ScaredRated ★ 5.0
Shoot 'Em UpRated ★ 2.5
16 BlocksRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 4.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 2.0
Predator 2Rated ★ 3.0
Mercury RisingRated ★ 2.5
PathfinderRated ★ 1.5