Titles you rated
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0