Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
PushRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0