Movies
Ratings
272
FrewakaRated ★ 1.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
HappeningRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
2046Rated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.5
ShameRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5