Titles you rated
Summer WarsRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
Il MareRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 5.0
Lost In LoveRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 2.0
Let Me InRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0