Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
MantisRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
No Way UpRated ★ 2.0- AliveRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0