Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5- Black BulletRated ★ 3.0
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
히나마츠리Rated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
I Don't Love You YetRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0