Series
Ratings
20
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 3.0