Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 0.5
Slam DunkRated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 1.0
PastaRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0