Movies
Ratings
307
Roman HolidayRated ★ 5.0
LoganRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.0
Last VegasRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Akko's SecretRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5