Movies
Ratings
201
Ode to My FatherRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 2.5
BossRated ★ 2.5
Once Upon a Time in China IIRated ★ 2.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
6 BulletsRated ★ 1.0
50 First DatesRated ★ 4.5
True LiesRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
Under SiegeRated ★ 2.5
Gen-X CopsRated ★ 1.0
Fast XRated ★ 1.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 1.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5