Titles you rated
Coyote UglyRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 2.5